Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.czechs4monte.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.czechs4monte.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_where() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.czechs4monte.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 269

Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_groupby() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.czechs4monte.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 269

Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_fields() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.czechs4monte.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 269

Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.czechs4monte.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 269
Sponzoři a partneři týmu | czechs4monte.cz

Sponzoři a partneři týmu

ENGINE AUTOMOBILE CULTURE

Generální sponzor Czechs4Monte.cz ENGINE teamu na XIX. Rallye Monte Carlo Historique 2016.

engine-logo


Všem našim sponzorům a partnerům děkujeme.
Pokud Vás náš projekt také zaujal, neváhejte nabídnout spolupráci na e-mail ivan@czechs4monte.cz.


AUTO.CZ

Hlavní mediální partner

Nejobsáhlejší a nejčtenější motoristický server na českém internetu. Denně přináší žhavé novinky ze světa aut, aktuální testy, videa a reportáže. Kvalitu informací zajišťuje početná redakce složená z profesionálů.


PSA Finance Česká republika, s.r.o.

Stříbrný sponzor

psaf

Založena byla francouzskou bankou Banque PSA Finance, dceřinou společností druhého největšího výrobce automobilů v Evropě, skupiny PSA-Peugeot-Citroën. Banque PSA Finance má pobočky v 21-ti zemích světa.

Pod svými obchodními značkami  CITROEN FINANCIAL SERVICES A PEUGEOT FINANCE nabízí: spotřebitelské úvěry, finanční leasing, operativní leasing/full service leasing a pojištění vozidel.


KOOPERATIVA 

Extra Tour Partner, vozy Czechs4Monte.cz ENGINE teamu jsou pojištěny u pojišťovny KOOPERATIVA.

koop

Jsme univerzální pojišťovna, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění pro občany, drobné firmy i velké podniky. Jsme česká firma se stabilním zázemím skupiny Vienna Insurance Group.

Kvalita poskytovaného servisu je pro nás stejně důležitá jako porozumění každodennímu životu. Důvěru stavíme na rychlém a osobním řešení nejen u pojistných událostí, ale také při sjednání smlouvy nebo běžném kontaktu.


Domanský s.r.o.

Extra Tour Partner – zapůjčení asistenčního vozu, domovské servisní zázemí týmu

73

Vše pro vozy Peugeot, Citroen a Hyundai. 4x v Praze a v Táboře.

Prodej vozů nových a předváděcích vozidel značek Citroën, Hyundai a Peugeot.
Servis a opravy vozů značek Citroën, Hyundai, Mitsubishi, Škoda a Peugeot.
Prodej náhradních dílů a ostatní služby jako poskytnutí náhradního vozu nebo NON STOP asistenční a odtahová služba.


PAMS – strojní vyšívání

Extra Tour Partner, dodavatel výšivek a nášivek

Jsme malá, dynamická, pružná vyšívací firma s 25 zaměstnanci a třísměnným provozem strojního vyšívání. Hlavní důraz klademe na profesionální a individuální přístup k vám, našim zákazníkům. Vše je podřizováno vašim zakázkám z oblasti vyšívání, nášivek, výšivek a reklamního textilu. Všem vašim požadavkům a potřebám strojního vyšívání.


PRAGUE REALITY

Tour Partner

Capture

Realitní kancelář – Real estate agency – Immobilienbüro

Česká rodinná realitní společnost s tradicí od roku 1999. Zprostředkování pronájmu, prodeje a nákupu bytů, RD, vil, činžovních domů, kanceláří a všech ostatních druhů nemovitostí. Správa nemovitostí pro společenství vlastníků, družstva i majitele. Odhady nemovitostí, posudky, poradenství, kompletní právní servis. Hypotéky a finanční poradenství. Stavební a projektová činnost. Výkup vybraných nemovitostí, developerská činnost. Firma je členem asociací a profesních sdružení a je pojištěna z odpovědnosti.


SOLETA SIGNUM

Tour Partner, dodavatel vlajek a banerů

Firemní vlajky, vlajky států či vlaječky zhotovíme přesně podle Vašeho přání,
nebo si můžete vybrat z předpřipravených vlajek různých typů v našem e-shopu.


Pneu Vraník

Partner, dodavatel pneu pro vozy Škoda 110L

Největší výrobce protektorů v České republice. Protektory ve všech standardních rozměrech za bezkonkurenční ceny pro osobní a nákladní auta, offroad a dodávky.


MILLERS OILS

Partner, dodavatel olejů.

Anglická rodinná firma Millers Oils Ltd. vyrábí od roku 1887 vysoce kvalitní oleje, maziva, aditiva pohonných hmot a další speciální přípravky pro širokou škálu aplikací v motorismu a průmyslu. Po celou dobu existence prokazuje talent pro inovativní řešení a prvenství v oboru, když u mnohých produktů používá 3-esterové základové oleje nebo revoluční nanočástice. Všechny produkty jsou vyvinuty, vyrobeny a baleny v jediném závodě Millers Oils v Anglii a jedná se tak o originály firmy Millers Oils Ltd.


RZ1.CZ – Rally shop

Partner, zapůjčení přileb a interkomu a přejezdových sluchátek

rz1

Jsme aktivními jezdci rallye, takže víme, co jezdci rallye opravdu potřebují. Snažíme se nabízet to nejkvalitnější, co je aktuálně na trhu k dispozici, snažíme se zboží získávat od výrobců a Vámi oblíbené produkty držet skladem.


DREUMEX

Partner, dodavatel čistících prostředků

Dreumex logotype portrait_pantone

Od roku 1960 holandská společnost Dreumex (Holandsko) pomáhá s profesionálním čištěním prostor, strojů a rukou všech zaměstnanců firmám, které si potřebují poradit s tou nejodolnější špínou, od speciálních barviv přes dehet a asfalt po mastnoty. Pokud Vám záleží na vysoké kvalitě použitých přípravků, na zdraví Vašich zaměstnanců a na rychlém použití bez velkého přemýšlení a vyhazování spousty času nad obtěžujícími, dlouhými, návody k použití a s údržbou, otestujte naše výrobky Dreumex. Nejenže si zjednodušíte život s hygienickými a úklidovými procesy, ale ekonomické dávkování Vám také ušetří spoustu peněz.


NAVISAT

Partner, zapůjčení navigačních přístrojů pro doprovodná vozidla

NAVISAT s.r.o. je přední česká firma zabývající se prodejem satelitních telefonů a terminálů, navigačních zařízení, námořních chartplotterů, sledovacích zařízení, navigačního software a digitálních map. Jsme největším a nejkomplexnějším poskytovatelem satelitních služeb sítí Inmarsat, Iridium, Thuraya a Globalstar v České republice. V řadě dalších oblastí jsme jedinou firmou na českém trhu, kde úspěšně působíme od roku 1996. V neposlední řadě se zabýváme komerční půjčovnou navigačních přístrojů, satelitních telefonů a datových terminálů. Každým rokem spolupracujeme téměř se všemi týmy, které se zúčastňují Dakarské rallye.


NAREX

Partner, zapůjčení elektrického nářadí do servisní zóny

Historie značky NAREX se začala psát v České Lípě před více jak 70 lety. Od té doby nebyla výroba elektronářadí nikdy přerušena a naopak se významně rozšiřovala. Generace dělníků a techniků tak sdílely své zkušenosti a vytvářely originální řešení, z nichž mnohá jsou v původním českém elektrickém nářadí NAREX používána dodnes. V současnosti je NAREX součástí společnosti TTS Tooltechnic Systems AG & Co. a jehož značka FESTOOL se pyšní úspěšnou 90letou historií výroby elektrického nářadí. Také proto zůstává značka NAREX i nadále zárukou kvalitního a spolehlivého elektronářadí, které je schopno vyhovět náročným požadavkům řemeslníků a průmyslové výroby.


BRISK TÁBOR a.s.

Partner, dodavatel svíček pro vozy Škoda 110L, technická konzultace

BRISK Tábor je společnost vzniklá privatizací podniku Jiskra v roce 1992. Je pokračovatelem tradice výroby zapalovacích svíček v Táboře, jejíž počátky se datují do roku 1935. Značky BRITA, CÍL a PAL byly vždy zárukou kvality a také svázány s mnoha úspěchy v motoristickém sportu. Vlastní výzkumná základna, rozsáhlé investice do výroby a zejména zavedení systémů jakosti byly zúročeny několikanásobným navýšením výroby a pronikáním do prvovýrob. Pro automobilový průmysl vyrábí BRISK Tábor a.s. kromě zapalovacích svíček, také žhavící svíčky, snímače, zapalovací elektrody a ionizační sondy.


HIPO CAR

Partner doprovodného vozu

Co nabízíme:

1. Výroba a montáž nástaveb pro motorová i přívěsná vozidla
– klasické valníkové nástavby pro vozidla o celkové hmotnosti 3500–26 000 kg
– velkoobjemové nástavby s vnitřní výškou do 3100 mm v provedení s bočnicemi nebo s třístranným shrnováním plachty (s přejezdovým můstkem, se zadním zvedacím čelem, atd), nosiče výměnných nástaveb s odstavnou výškou 970 – 1320 mm a dále tahače těžkých přívěsů

2. Výroba tandemových přívěsů
– valníkové přívěsy o celkové tonáži 5500 – 18 000 kg s bočnicemi nebo s třístranným shrnováním plachty (s přejezdovým můstkem, se zadním zvedacím čelem, atd), kontejnerové nástavby pro výměnné nástavby s odstavnou výškou 970 – 1320 mm

3. Úpravy podvozků
– prodlužování a zkracování podvozků, výroba a montáž doplňků – držáky náhradních kol, nerezové schrány
– montáž zdvojených podlah do návěsů,  výroba pomocných kontejnerových uchycení pro převoz kontejnerů C715 a C745 na nízkoložném podvozku


BATTERY IMPORT

Partner

Prodáváme baterie, již řadu let se specializujeme na prodej baterií. V našem sortimentu naleznete autobaterie, motobaterie, trakční baterie, staniční baterie, baterie do notebooků a fotoaparátů, nabíječky a záložní zdroje pro různá využití. Našim zákazníkům nabízíme jen prověřené značky (VARTA, BANNER, EXIDE,…), se kterými máme dlouholeté zkušenosti. Baterie od nás jsou připravené k okamžitému použití, tedy nalité elektrolytem a nabité. Prodáváme jen zcela nové baterie, nepoužité. Díky velké obrátkovosti můžeme zaručit, že se k Vám dostane vždy baterie s „čerstvým“ datem výroby. Před výdejem baterie provádíme kontrolní měření, které minimalizuje možnost vydaní baterie s výrobní vadou.


STOPSLEEP

Partner

logo1

StopSleep je kompaktní zařízení, které nepřetržitě monitoruje stav člověka a jeho změnu vodivosti pokožky. Při oslabování lidských reakcí – činnosti mozku, např. před příchodem mikrospánku, začne vydávat varovné signály v podobě zvukového alarmu a vibrací.

Přístroj StopSleep je určen k zabránění usnutí řidiče za volantem, operátora za pultem systému, který vyžaduje neustálou kontrolu, dispečera letiště nebo ostrahy při hlídání objektu.


JB PRAHA – PRESTEL + GEMMER

Zapůjčení měřící techniky a tripmastru do závodního vozu.

P+G_Logo-METALL

Produkty PRESTEL+GEMMER vycházejí z dlouhodobých zkušeností na poli výroby přesných instrumentů. Zapálení zakladatelů pro historický motorsport vedlo k vytvoření bohaté nabídky vysoce kvalitní výbavy pro všechny typy veteránských soutěží, jako jsou tripmastery, přístroje pro přesné měření času a další příslušenství. Produkty PRESTEL+GEMMER jsou vyráběny v Německu a vyznačují se skvělým designem, vysokou odolností a spolehlivostí. Výhradní zastoupení produktů má pro Česko a Slovensko společnost JB Praha, s.r.o.


TKF – výrobce stanů

Zapůjčení servisního stanu

tkf

TKF je moderní česká společnost s 18letými zkušenostmi na trhu eventových produktů. Svým zákazníkům dodáváme špičková řešení, která jsou převážným dílem tvořena šikovností a zručností vlastních zaměstnanců ve výrobním středisku v Otrokovicích, ale i v rámci široké kooperační spolupráce s našimi partnery.


HONDA POWER EQUIPMENT

Zapůjčení elektrocentrál pro servisní zónu

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda – motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností.


Rallye Fans Katovice

Výroba DVD a videa

logo_RFK


FABOK spol. s r.o.

Partner projektu

ada

Výroba nástaveb vychází z dlouholetých zkušeností a praktických poznatků získaných provozováním kanalizačních vozidel. Zabývá se výrobou a servisem speciálních komunálních nástaveb určených pro:
manipulaci s nebezpečnými odpady dle ADR, recyklaci odpadních vod, splachování a mytí komunikací, distribuci a nouzové zásobování pitnou vodou, sběr a svoz komunálních odpadů, distribuci PHM, čištění, údržbu a revize kanalizačních sítí. A další služby zapadající do poskytování komplexních služeb.


Obaly Česko s.r.o.

Partner projektu

Default_01_c

Výhradní dovozce PE tepelně smrštitelných folií a paletizačních pytlů VERPALIN. Obaly dodáváme dle konkrétních požadavků zákazníka a nabízíme na nich reklamní potisk. Součástí naší nabídky je i kompletní sortiment materiálů a služeb v oblasti balení skin metodou pod vlastní značkou SkinFast. Dodáváme široký sortiment eurooušek a dalších plastových pomůcek pro podporu prodeje, hygienické a ochranné pomůcky a další spotřební materiál.


MARTIN ZAVŘEL – Správa a údržba nemovitostí

Partner projektu


K-Consult Partner, s.r.o.

Partner projektu

kkcp

Build Clever House výstavba chytrých domů – výstavba rodinných a obytných domů s lehkou ocelovou konstrukcí, kdy nosný systém obvodových stěn, stropů a střechy je ze systémových montovaných sendvičových konstrukcí, panelů či modulů a vlastní stavby nejsou stavěny na základových pasech a základových deskách, ale na systému mikropilot.


Rakovina věc veřejná

Speciální partner

Rakovina_vec_verejna-logotyp-NEW


TONI & GUY

Speciální partner

Hairdresing salon TONI&GUY Praha, Opletalova 4